يکشنبه 5 اسفند 1397 - 2019 فوريه 24 - 19 جمادي الثاني 1440
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 32624

اگر يك بار ديگر به دنيا بيايم حتما همين راه را ادامه خواهم داد

تلاش و پشتكار رمز موفقيت نيرهاي آماتور است

من عاشق طلبگي هستم و اگر يك بار ديگر به دنيا بيايم حتما همين راه را ادامه خواهم داد و حتي بارها دعا كرده ام كه پسرم هم در همين واردي وارد شود. اين كار سختي دارد اما تلخي ندارد ادامه راه پيامبران است و به نظر من طلبگي جذاب ترين كار دنياست.

حجت الاسلام علي سرلك گفت: به خاطر برنامه هاي فراواني از جمله اينجا شب نيست، معمولي نيست و... كه در راديو جوان داشته ام خودم را جزئي از خانواده راديو جوان مي دانم  و مردم هم تا حد زيادي من را با راديو جوان به ياد مي آورند.

او در ارتباط با جشنواره جوانه گفت: يك اصل كلي در فعاليت آماتورها  وجود دارد و آن اين است كه آماتورها براي حرفه اي شدن بايد بدانند زمين خوردن هم جزئي از راه رفتن است و شكست خوردن هم جزئي از پيروزي است اعتنايي به اينكه در آينده چه اتفاقي مي افتد نداشته باشند .

او تلاش را لازمه موفقيت عنوان كرد و افزود:3 عامل براي موفقيت مهم است: پشتكار، پشتكار و پشتكار

او در باره چگونگي ارتباطي كه با جوانان برقرار مي كند: جوانان اقتضائات خاص خود را دارند. فطرت حقيقت طلب ،زلال و خيرخواهي دارند و بايد احساس كنند و متوجه شوند كه آنها را درك مي كني در اين صورت مي توان با آنان در يك ارتباط دوسويه قرار گرفت.البته شايد به دليل سن و سالي كه دارم و نزديك به سن آنها هستم مي توانم با آنان ارتباط برقرار كنم.

او در پاسخ به اين سوال كه چقدر به آنچه كه مي گوييد معتقد هستيد؟گفت: اصولا اگر به چيزي اعتقاد نداشته باشم آن را بيان نمي كنم.خوشبختانه در همين برنامه هاي معارفي حرف هايي گفته شده كه باعث ايجاد نگاه نو در افراد شده است چه در برنامه هايي كه خودم داشته ام و چه در برنامه هايي كه ديگر دوستان داشته اند بسيار شاهد تحولات راهبردي و كاربردي در زندگي مخاطبان بوده ام بدون ترديد بركت، شور، نور و حركت را در آثار و نتايج برنامه هاي رسانهاي ديده ام.

او ادامه داد: من عاشق طلبگي هستم و اگر يك بار ديگر به دنيا بيايم حتما همين راه را ادامه خواهم داد و حتي بارها دعا كرده ام كه پسرم هم در همين واردي وارد شود. اين كار سختي دارد اما تلخي ندارد ادامه راه پيامبران  است و به نظر من طلبگي جذاب ترين كار دنياست.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
دعای فرج